Menu
Your Cart
Sınırlı Süre 20%  ye Varan  İndirimler

HAKIMIZDA

20 yıllık ticari ahlak ve yeterli tecrübeye sahip ender  elbise ve abiye üretimi yapan  toptan satışları ile kendini kanıtlamış ve kendi  tarzını oluşturmuş nışantaşında bir  firmayız ,şimdi ise uzun zamandır planladığımız üzere siz değerli  müşterilerimizinde ısrarla arzu edip dile getirmesi ile parekende satışları ile  müşterilemizin beğenilerinizi kazanmayı hedefliyoruz 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan 20 yıllık geçmişi ile Müşteri memnuniyet hassasiyeti ilkesiyle hareket eden beyaz abiye e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. www.beyazabiye.com.tr , moda  kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine üst derece memnuniyeti ile, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla e-ticaret parekende satış piyasasında siz değerli müşterilerimizin katkıları ile parlayan bir marka olmaktır,,,

Kalite Garantisi www.beyazabiye.com.tr 'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş www.beyazabiye.com.tr veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.beyazabiye.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

www.beyazabiye.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat,, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.